Grafik

Özgeçmiş Bilgi Grafiği Örnekleri (Infographic Resume)


 

Clean Infographic Resume  Continue

Clean Infographic Resume

 

 

 

World Resume/CV - http://graphicriver.net/item/world-resumecv/5117218?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=alpaaca

World Resume/CV – http://graphicriver.net/item/world-resumecv/5117218?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=alpaaca

Tech Resume/CV - http://graphicriver.net/item/tech-resumecv/4874020?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=alpaaca

Tech Resume/CV – http://graphicriver.net/item/tech-resumecv/4874020?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=alpaaca

preview

Retro Infographics Resume - http://graphicriver.net/item/retro-infographics-resume/400231?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=barpaff

Retro Infographics Resume – http://graphicriver.net/item/retro-infographics-resume/400231?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=barpaff

Simple Resume+ - http://graphicriver.net/item/simple-resume/6700574?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=easiblu

Simple Resume+ – http://graphicriver.net/item/simple-resume/6700574?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=easiblu

Modern Infographic Resume -  http://graphicriver.net/item/modern-infographic-resume/2021289?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=eddievick

Modern Infographic Resume – http://graphicriver.net/item/modern-infographic-resume/2021289?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=eddievick

Infographic Curriculum Vitae Resume Elements - http://graphicriver.net/item/infographic-curriculum-vitae-resume-elements/5238032?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=GoodIdeas

Infographic Curriculum Vitae Resume Elements – http://graphicriver.net/item/infographic-curriculum-vitae-resume-elements/5238032?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=GoodIdeas

InfoGraphic Style Resume Template - Ver 2 - http://graphicriver.net/item/-infographic-style-resume-template-ver-2/7985766?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=GraphicMonkee

InfoGraphic Style Resume Template – Ver 2 – http://graphicriver.net/item/-infographic-style-resume-template-ver-2/7985766?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=GraphicMonkee

InfoGraphic Style Resume Template -  http://graphicriver.net/item/infographic-style-resume-template/6254346?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=GraphicMonkee

InfoGraphic Style Resume Template – http://graphicriver.net/item/infographic-style-resume-template/6254346?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=GraphicMonkee

Geometric Infographic Resume - http://graphicriver.net/item/geometric-infographic-resume/6909912?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=blackphant

Geometric Infographic Resume – http://graphicriver.net/item/geometric-infographic-resume/6909912?WT.ac=search_thumb&WT.z_author=blackphant

preview

İlginizi çekebilecek diğer yazılar
Daha Fazlası Doğucan Güler
Daha fazla yükleyin Grafik

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlginizi Çekebilir

Pixar Takımı Khan Akademi ile Hikaye Anlatma Sanatı Üzerinde Ücretsiz Kurs Verecek

Toy Story, WALL-E ve Finding Nemo gibi filmlerin ...

Hakkımda


Görsel İletişim Tasarımcı, Amatör Android ve iOS Geliştirici

Send this to friend