Android

WiFi üzerinden dosya aktarımı için en iyi Android uygulamaları

WiFi üzerinden dosya aktarımı için en iyi Android uygulamaları Son zamanlarda, biz kablo kullanmadan Android cihazınıza dosyaları taşımak için nasıl bir rehber yaptım. Biz en iyi, transfer dosyasını uygun sanıyordum apps ne geribildirim biraz vardı, bu kılavuzda, biz konuyu daraltmak ve (Android cihazınıza PC’nizden dosyaları taşımak için en iyi uygulamalar hakkında konuşmak için gidiyoruz yani ve bir WiFi ağ üzerinden tam tersi).

 

AirDroid-630x307

 

AirDroid ağlar arasında dosyaları taşımak için en çok tavsiye edilen uygulamalar biri, ve iyi bir nedenle oldu. AirDroid tamamen aslında aslında telefonunuza dokunmadan telefonunuzu kullanmak için donatılmış olarak geliyor ve sadece dosya transferi ile sınırlı değildir.

indir

Wifi-file-explorer-630x307

WiFi Dosya Gezgini ağ aktarma yetenekleri ile AirDroid benzer, ama tüm diğer çan ve AirDroid vardır ıslık yoksun. Bir yandan, o bu özellikleri yoksun çünkü AirDroid üzerinde WiFi Dosya Gezgini tavsiye için zor olabilir, ama sadece tüm ekstra kabartmak olmadan cihazınıza bazı şarkıları ve fotoğrafları hareketli işlemek için bir ışık uygulaması, WiFi Dosya arıyorsanız Explorer tartışmasız daha iyi uygulamadır.

indir (1)

solid-explorer-630x307

Cihazınıza dosya aktarma hakkında düşünürken, kaşifler genellikle akla gelen ilk şeyler değildir dosya, ancak bazı dosya gezgini uygulamalar bir yerel ağ üzerinde dosya tarama destek yapmak. Bunu yapmak Apps temelde son derece hızlı ve kullanışlı telefonunuza, fazladan bir SD kart sanki bir WiFi ağ üzerinden bilgisayarınızın sabit sürücüsünü göz atmanızı sağlar.

indir (2)

es-file-explorer-630x307

Bazen, size dosya yönetimi tüm yapmak için PC kullanmak istediğiniz gitmiyoruz. Bilgisayarınıza karşı telefonunuzu kullanarak cihazınıza dosyaları taşımak için, ES Explorer telefonunuzdan doğrudan bilgisayarınızın sabit sürücüsünü göz sağlayacak özelliği kurmak için nispeten kolay sahiptir Dosya.

indir (3)

samba_logo_4c-630x112

Samba sunucusu kurma biz daha önce kılavuzda gitti aktarma dosyasının yöntemlerden biriydi, ve bu listede diğer bazı öğeler karşılaştırıldığında, bazı avantajları var.

indir (4)

İlginizi çekebilecek diğer yazılar
Daha Fazlası Doğucan Güler
 • Android

  WiFi üzerinden dosya aktarımı için en iyi Android uygulamaları

  WiFi üzerinden dosya aktarımı için en iyi Android uygulamaları Son zamanlarda, biz kablo kullanmadan Android cihazınıza dosyaları taşımak için nasıl bir ...
 • Android

  Eclipse mi? Android studio mu?

  Eclipse üzerinde: Artıları: Google Plugin desteği veriyor, Device üzerine debug ve publish eclipse daha hızlı, Eclipse durmadan güncelleniyor. Açık kaynak kodlu, ...
 • Android

  Android Uygulama Geliştirmek İçin Kaynaklar

  Android Uygulama Geliştirmek İçin Kaynaklar http://forum.donanimhab…706/f_//tm.htm#69966706 https://gelecegiyazanla…ell.com.tr/konu/android http://makale.kodmerkezi.net/ http://yasirkula.com/20…yapilmaya-baslanmistir/ http://yazilimvehayat.blogspot.com/ http://www.androidevreni.com/ https://groups.google.c…roups#!forum/android-tr Facebook WhatsApp Twitter Facebook Messenger Email LinkedIn
Daha fazla yükleyin Android

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir

İlginizi Çekebilir

Eclipse mi? Android studio mu?

Eclipse üzerinde: Artıları: Google Plugin desteği veriyor, Device ...

Hakkımda


Görsel İletişim Tasarımcı, Amatör Android ve iOS Geliştirici

Send this to friend